ТЕХНОЛОГИЧЕСКАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ЛИНИЯ Более 30 лет опыта

Корпоративный
мировое качество новые продукты
В ЭПОХУ ТЕХНОЛОГИЙ Наша миссия для устойчивого производства СООБЩЕНИЯ В БЛОГЕ
В ЭПОХУ ТЕХНОЛОГИЙ Наша миссия для устойчивого производства Ярмарки
В ЭПОХУ ТЕХНОЛОГИЙ Наша миссия для устойчивого производства СМИ
мировое качество в надежных руках
производство различных запчастей

производство различных запчастей

профессиональный персонал

профессиональный персонал

лет производственного опыта

лет производственного опыта

экспортировать успех в страну

экспортировать успех в страну

Tır Yedek Parçaları

Tırlar bildiğimiz gibi sağlam ve dayanıklı araçlardır. Ancak en zorlu tır parçalarının bile eninde sonunda değiştirilmesi gerekecektir. Ars Truck yedek parçaları, bu gibi durumlarda sektörün en kaliteli uzun ömürlü ürünleri ile sizlere yardımcı olacaktır. Tırların kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlamak için düzenli bakım çok önemlidir ve en yaygın olarak değiştirilen tır yedek parçalarının farkında olmak, kamyon sahiplerinin ve sürücülerin performanslarını etkili bir şekilde izlemelerine yardımcı olabilir. Bu kapsamlı kılavuzumuz da, en yaygın olarak değiştirilen tır yedek parçalarını ve bunların önemini keşfedeceğiz. Tırımızın performansını optimize etmek, planlanmamış duruşları en aza indirmek için bakım ipuçları vereceğiz.


Tır Yedek Parça Çeşitleri


Aküler: Tıra Güç Verme

Tır aküleri en sık değiştirilen tır parçalarından biridir. Genel kanı, pillerin her üç ila dört yılda bir değiştirilmesini önerse de, ömürlerini birkaç faktör etkileyebilir. Sıcaklık, iklim ve sürüş alışkanlıklarının tümü erken pil arızasına katkıda bulunabilir. Zayıf akü pilleri herhangi bir soruna yol açmadan önce tespit etmek için düzenli incelemeler ve bakım çok önemlidir. Akünün ömrünü korumak için motor çalışmıyorken forkliftin elektrikli bileşenlerinin kullanılmaması önerilir.


Debriyaj Parçaları: Düzgün Vites Değiştirme

Debriyaj, tırlardaki manuel şanzıman sisteminin kritik bir bileşenidir. Motor ve vites kutusu arasında mekanik bir bağlantı görevi görerek yumuşak vites değiştirme sağlar. Bununla birlikte, debriyaj parçaları, özellikle debriyaj boşaltma, aşırı yükleme yaşayan tır ve kamyonlarda aşınmaya ve yıpranmaya eğilimlidir. Etkili bakım ve sorunsuz sürüş, debriyajın zamanından önce değiştirilmesini önlemeye ve optimum kamyon performansı sağlamaya yardımcı olabilir.

Debriyaj Merkezi ürünlerimizebu linkten ulaşabilirsiniz.

Lastikler: Güvenli Sürüş

Lastikler, tırlar da dahil olmak üzere herhangi bir aracın hayati güvenlik özellikleridir. Doğru lastik profilini seçmek, düzenli olarak lastik durumunu, yaşını, diş derinliğini, basıncını kontrol etmek, güvenli sürüş koşullarını sürdürmek için çok önemlidir. Aşınmış eski lastikler yol tutuşunu tehlikeye atarak sürüş güvenliğini azaltabilir. Düzenli lastik değişimi, lastik ömrünü en üst düzeye çıkarır. Lastikler ısındığında otomatik olarak arttığından, lastikler soğukken lastik şişirme basıncını kontrol etmek çok önemlidir.